צרו קשר עכשיו

הובלות חברתיות

שירות הובלות בוטיק במחירים חבריים

הובלות לכל מטרה, החל מהובלות של יחידות דיור, ועד פינוי מחסנים אנו מבצעים הכל.

מה מבדל אותנו משאר המובילים בשוק ההובלות דירה ופינוי מחסנים? ובכן, ניתן לומר שאנו גמישים יותר, דינמיים הרבה יותר.

אנו עובדים עם פחות ידיים ולכן אנו יכולים לקחת פחות. זה לא תורה מסיני, כשיש פחות כפיים עובדות, יותר מהכסף שלכם נשאר אצלכם.

אז מי קהל לקוחותינו? כולם, כלומר, כל מי שמחפש את המחיר הזול ביותר.

סגנון העבודה שלנו שונה מחברות הובלה שונות, מכיוון שאיננו חברת הובלות, אלא מספר חבר'ה שיודעים דבר או שניים על מעברי דירות, רכבם הפרטי גובל על התחום שבין החצי מסחרי ועד למסחרי כבד, ואנחנו יודעים לספק את הסחורה ומעדיפים לקבל יד ממזמין ההובלה ולתת את ההנחה הגדולה ביותר שלנו, הנחת החברות.

אז כמו שאנחנו דינמיים, ככה גם המחירים שלנו דינמיים. אנחנו יודעים כמה התעסקות בהובלה מצריכה דינמיות. ולכן אנחנו תמיד מגיעים בראש פתוח.

לא רוצים לשלם על סבלות? אין בעיה! תקבעו איתנו זמן, אנחנו נגיע, תעמיסו על רכבנו מה שתצטרכו, ולאחר מכן תפרקו. מי יודע, אולי הובלת הדירה שלכם תסתכם בסכומים של 300-500 ש"ח?

אין משימה בלתי אפשרית, גם כשנראה שהכל אבוד, אנו לבסוף מצליחים לתקוע את הסיכה האחרונה ויוצאים לדרך.

אז איך עובד התמחור?

בואו ניקח סיטואציה שבהם השירות שלנו יכול לעזור לכם עד מאוד.

במידה ואתם נמצאים בשכירויות בדירות שותפים, יחידות דיור, או כל מקום אחר שבו אין לכם הרבה דברים להוביל מלבד מספר ארגזים אישיים, מזוודות בגדים ורהיט אחד או 2 וכו', העדיפות הראשונה שלכם היא להתקשר אלינו עוד היום - לא תצטערו. העדיפות הראשונה שלנו היא להשתמש בכלי רכב עם קופסא סגורה קטנה וריקה(קנגו, דובלו ודומיהם), ולאו דווקא עם רכב גדול שיעלה את עלות ההובלה.

עלות הובלה של מה שתיארתי כאן דינמית, כמובן במרחק, וחשוב מכך, האם צריך להביא עובד נוסף לסחיבת הדברים "הבעייתים" או שמא מזמין ההובלה כתף אל כתף לצידנו - סוחב, מזיע, חוסך :)

אנו מבקשים, למען הסדר הטוב, לא להוסיף פריטים נוספים בצורה מוגזמת(לא נכעס על קרטון או 2), אבל אל תשכחו שלעיתים ההבדל בין עוד נגלה הלוך ושוב או לחילופין הבאת רכב גדול לביצוע ההובלה, הוא כיסא אחד נוסף שלא נספר.

גרירת קטנועים במחירים שוברי שוק

איסוף מן הדרך, או הובלה למוסך, לנו זה לא משנה, אתם מתקשרים, אנו מגיעים. ללא צורך בעגלה, כל סוגי קטנועי המשלוחים(מובי, VS וכדומה) נכנסים לרכבים הקטנים, וקטנועי מנהלים ואופנועים נכנסים ברכבים הגדולים.

בתמונות כאן ניתן לראות כיצד קימקו 250 סמ"ק נכנס בפיאט דובלו בהצלחה יתרה, אך אנו לא ממליצים לנסות זאת שוב :)

צרו קשר עכשיו