השקעות במטבעות דיגיטליים? פוסט מינואר האחרון שנותן מבט גם על הקורונה

עודכן ב: אפר 16

שוק המטבעות הדיגיטליים נמצא איתנו כבר עשור, והגיע הזמן לדעת כמה דברים חדשים ומועילים לקראת העשור הבא בכל הקשור לתחום המטבעות הדיגיטליים.


להיכן אתם מתכננים להגיע בסוף העשור?

הביטקוין ושאר המטבעות הדיגיטליים פרצו בתחילת העשור האחרון ועוררו דיון נרחב בממשלים ובבנקים ברחבי העולם לגבי מהימנות המטבעות וערכם. אך כידוע, הכלבים נובחים והשיירה עוברת. שוק המטבעות הדיגיטליים האמיר וגדל עד למצב שלא היה ברירה אלא לקבלם כגוף פיננסי עצמאי בפני עצמו. מדינות בעולם, כדוגמת יפן, הגדילו לעשות והטמיעו את מערכות המטבעות הדיגיטליים כצורת תשלום ממש כמו אשראי או מזומן.

אך מה לגבי הסיכונים? הו, זה הנושא החשוב ביותר לכל מי שרוצה להיכנס לתחום המטבעות הדיגיטליים.

דיסקרטיות זה שם המשחק. למעשה, זו המטרה שלשמה הוקמה כל המערכת הזו של המטבעות הדיגיטליים. אין יכולת לאף גורם לדעת מי העביר כסף ומי קיבל את הכסף. זה גם הסיבה שעולם המטבעות הדיגיטליים הוא כר פורה למעשים מפוקפקים, להאקרים ועוד זבל שנמצא ברשת.

זה גם הסיבה שעד לשנים האחרונות, אנשים עם ידע בסיסי+ במחשבים ובעולם האינטרנט חששו להתקרב לתחום של המטבעות הדיגיטליים.

בשנים האחרונות הרבה סוכנים פרטיים הציעו את שירותם ועזרו לאנשים לסחור במטבעות דיגיטליים, תמורת עמלות גבוהות וכמובן, מחירי קניית ביטקוין מינימלי שלא יורדים מה500$ לקניה לפחות. זה כמובן העלה את ערך שוק המטבעות הדיגיטליים לשיא שהגיע ב2018, וכרגע השוק נמצא במצב יציב, קרקע פורה להשקעות טובות.

רגע, לפני ההשקעות, נחזור לסיכונים ומניעתם.

כאשר נכנסים לשוק המטבעות הדיגיטליים יש לקחת בחשבון לפני הכל את עניין האמינות והבטיחות של החברה שבה אתם רוכשים את הארנק הדיגיטלי שלכם ואת המטבעות.

ישנן חברות שגובות תשלום חד פעמי/שנתי עבור הארנק הדיגיטלי, יש כאלה(CEX) שהארנק ניתן בחינם ברגע שסוחרים במטבעות דיגיטליים דרכם.

בסי.אי.אקס מעל ל3.5 מיליון סוחרים במטבעות דיגיטליים, וזוהי למעשה זירת המסחר היחידה בשוק המטבעות הדיגיטליים.

ומה לגבי השקעות?

ובכן, במצב של היום, תחילת 2020, הבורסאות נמצאות במצב רגיש. האיום המיידי, מגיפת הקורונה שמשתקת את סין כרגע, והאיום העתידי, מצבים גאופולוטיים רגישים שמגיעים לנקודות רתיחה, משברי אקלים שמתגברים ומתגברים, ובסצנה הזו, סבי היה אומר לי, תמיד תדאג לכסף מתחת לבלטה.


במערכת CEX תוכלו לראות תמיד מה יחס ההמרות בין המטבעות השונים בזמן אמת, תוכלו לסחור בהם בזמן אמת ללא צורך בכרטיס אשראי, הכל בממשק נוח למשתמש.

שותפים

  • Facebook

© 2020 by LiAd