משבר הקורונה - נפילות והזדמנויות

עודכן ב: אפר 16

האמת, גבירותיי, רבותיי, כבר אין לי מושג מה יהיה הלאה

חוסר הודאות הולך ומתגבר בכל יום, ורבים מאיתנו שיצאו לחופשות מחלה לא יודעים אם יהיה מקום עבודה לחזור אליו, אם ביטוח לאומי בכלל יעמוד בתשלומי האבטלה, ואם בכלל, האם בזמן? האם יהיו משרות חדשות שייפתחו לאחר משבר הקורונה?

אז זה המצב, חוסר ודאות

בחז"ל אומרים, 'אין שמחה כהתרת הספקות'

תקועים בבית? לפחות תייצרו מזה משהו

סגר על אזרחים, מהלכים ספק דמוקרטיים, ספק סולטניים, תיאוריות על אג'נדות ומספרים, ודילול אוכלוסין, וריסוס השמיים והוירוס הזה בכלל קיים? בקיצור, חברים, כמו שהבנתם, אי ודאות.

אבל יש משהו שאנחנו יודעים. או לפחות אמורים לדעת, אנו תלויים אך ורק בעצמנו. תקופת הסגר הזו צריכה להילקח בשתי הידיים על ידי אנשים. חשבו על השגרה שלכם, על הימים שיוצאים לעבודה ואין כוחות, ויש תקופות, לכל אחד, במקומות העבודה, שאין פשוט אנרגיות כבר להתמודד עם העבודה. זה ההזדמנות. לכו תשתעממו, עזבו את המסך, קראו ספר, תעשו מתיחות, תנשמו מהאף. זה זמן טוב ללמוד דברים חדשים, להיפתח לאופקים חדשים. כנסו לעצמכם, תנסו להיזכר בכל אותם דברים שרציתם לעשות אותם בזמן שהייתם בעוד יום עבודה, וזה הזמן לעשות אותם, או לפחות, להתחיל לתכנן אותם. כי הסגר הזה ייגמר, הקורונה תחלוף, ועוד שבוע שבועיים, 3-4-5 שנים נחזור חזרה לחדשות על טרור ואיראן וביבי והחקירות, והשגרה הזו, של העבודה, תחזור גם תחזור.


אני אישית, מציע לכם את המדריך שיצרתי ליצירת נכס דיגיטלי ללא עלות, בחינם. אין לכם מה להפסיד, מלבד זמן, בערך שעה שעתיים זמן למידה, תראו אם זה מדבר אליכם. כשתסיימו את המדריך תדעו לבנות נכס דיגיטלי ללא עלות. מה האינטרס שלי? שיתוף פעולה, וזה רבותיי, מלבד העיקרון שאנו צריכים לסמוך רק על עצמנו בתקופה הזו, אנו חייבים שיתופי פעולה על מנת להניע מהלכים גדולים בחיים.

מוזמנים!

שותפים

  • Facebook

© 2020 by LiAd